čtvrtek 1. prosince 2011

Adventní výzdoba

Bez výzdoby by si vánoce asi těžko dokázala představit. Byt krásně provoní jehličím a chvojím. Rozsvícené svíčky udělají kouzelnou atmosféru.
Letos jsem to pojala červeno - zeleně.
Trošku více práce mi dalo ušití prostírání na stůl. Snažila jsem se udělat krásné rožky, nu což, příští rok to bude lepší:-)))
Je opravdu maličké, protože náš rarášek stále něco vylívá:(Svícínek mám už od loňska, velmi praktický, když větvičky uvadnou stačí jen vyměnit a opět voní.
Čísílka mám od šikovné Ludmilky http://www.fler.cz/veverice-1, letos jsem ji poznala osobně na Ratíškovickém jarmarku.


A aby té výzdoby nebylo málo, pořídila jsem si dlouhou chňapku, jak jinak než vánoční.Návod jsem čerpala na stránkách:  http://sew4home.com/projects/kitchen-linens/773-scrap-it-two-handed-pot-holder

Adventní věnec nesmí chybět na vstupních dveřích.Všem přeji, klidný ničím a nikým nerušený advent.

6 komentářů:

 1. Hezký den Šárko, teda koukám, máme stejnou látku na letošní Vánoce, ale ta chňapka, ta mě teda dostala. Nic, dnes omrknu zbyteček látky a určitě si ji spíchnu. děkuji za inspiraci. Hezký den Majka

  OdpovědětVymazat
 2. šákro, máš tomoc hezké. Také přeji pohodový advent ... Věra

  OdpovědětVymazat
 3. Majko děkuji, jen se dej pozor aby si měla chňapky na stejné straně, ja mám každý půlkruh na jiné straně:-)))) Na funkci to nemá vliv:-)jen ji musím vždy protočit. Šila jsem to za asistence raráška a ani nevím jak se mi to podařilo.

  OdpovědětVymazat
 4. Šárko, máš moc krásný blog a samozřejmě tvoření.Děkuji za tvoji pochvalu umě.

  OdpovědětVymazat