sobota 3. května 2014

Kapsáře na kolíčky

Při setkání tvořivých šikulek, jsem se naučila šít kapsář na kolíčky. Návod nám s velkou trpělivostí vysvětlila Olli a půjčila krásné velké razítko figurín. Tímto ji ještě jednou děkuji za návod.
Je to moc pěkný dárek a kapsář se dá využít na spoustu jiných věcí.Pokud by se někomu zalíbily dekorativní kolíčky, nakoupíte je u šikovné Lidušky

Děkuji za zastavení a přeji krásný květen.


5 komentářů:

 1. Dobrý den,

  Všimli jsme si, že máte spoustu chutných receptů na vašem blogu a chtěli bychom Vám představit naši novou webovou stránku www.vyhledejrecepty.cz kde si naši uživatelé mohou vybírat z více než 100 000 posbíraných receptů. Každým dnem narůstá návštevnoť strany.
  Na stránce jsme vytvořili také žebříček Tob blogů, kde najdete všechny přidané blogy a můžete přidat i ten Váš. My zkopírujeme všechny recepty a uživatelé je pak mohou nalézt pomocí našeho vyhledávače. Tím pádem se zvýší návštěvnost Vašeho blogu. Nemusíte se obávat, vše Vám nabízíme zcela zdarma.

  Vyhledejrecepty.cz má své sesterské webové stránky na celém světě. Budeme velmi rádi když se stanete součástí této velké rodiny.

  V případě že máte nějaké otázky obraťte se na nás.

  S pozdravem,
  Tunde
  info@vyhledejrecepty.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Šárko, líbí se mi tvůj kapsář na kolíčky, šedivý. Je na prodej? :)
  Lucie
  kasikova.luci@gmail.com
  tel. 777 567 688

  OdpovědětVymazat
 3. moc krásné, beru si inspiraci)))

  OdpovědětVymazat